Depolama ve Paketleme

HTG KAYALAR TRANSPORT

KITALARI BİRLEŞTİRİYORUZ

HTG Trans hizmet çeşitliliği ve kalitesiyle kontrat lojistiğinde öne çıkmaktadır. Müşterilerinin depolama ve dağıtım süreçlerini etkin bir şekilde yönetmek için stok yönetimi, sipariş hazırlama, sevk irsaliyesi basımı, yeniden ambalajlama, parçalama, birleştirme, etiketleme, paketleme, paletleme, kalite kontrol, mağaza dağıtımı gibi birçok hizmet sunmaktadır. Depolama hizmetlerinde güvenlik ve güvenilirlik büyük önem taşımaktadır.

HTG Trans, depo alanlarını modern güvenlik sistemleriyle donatarak müşterilerinin ürünlerinin güvenli bir şekilde depolanmasını sağlamaktadır. Ayrıca, tüm depolama süreçleri dikkatli bir şekilde izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır, böylece müşterilerin ürünleriyle ilgili herhangi bir aksaklık yaşanmaması için gerekli önlemleri almaktadır.

Çok kullanıcılı depolarda farklı sektörlerden müşterilere aynı çatı altında hizmet verilmektedir. HTG Trans, sektörel bilgi birikimi yüksek kadrosu, çok kullanıcılı depoların kaynak kullanımında yarattığı sinerji, maliyet ve operasyonel esneklik sayesinde müşterilerin değişik taleplerine en az kaynak kullanımıyla yanıt vermektedir.

HTG Trans; sipariş yönetimi, stok yönetimi, envanter yönetimi ve bayi yönetimi hizmetleri sunulmaktadır.
Müşteri talepleri doğrultusunda çeşitli katma değerli hizmetler (Etiketleme, 2 – D barkodlama, kullanım talimatı yapıştırma, fiyat etiketi basma, asorti oluşturma, askılama, güvenlik bandı takma, promosyon paketleri oluşturma, garanti kartı ekleme gibi) sunulmaktadır.

Katma değerli hizmetler, depo yönetim sisteminde bu hizmete özel olarak geliştirilmiş bir modül üzerinden yönetilip takip edilmekte ve operasyonla eş zamanlı biçimde raporlanabilmektedir.

HTG Trans , İstanbul Avrupa yakasında bağımsız 35.000 M2 ve Asya Kıtasında 25.000 M2 serbest alana sahip deposuyla;TIR Parkı, Depolama, Katma Değerli Hizmetler, E-Ticaret operasyonları ile Yurtiçi – Yurtdışı dağıtım merkezi, kapalı alan depolama ve dağıtım hizmetlerini 7/24 sağlamaktadır.

HTG TRANS

KITALARI BİRLEŞTİRİYORUZ

Bilgi Alın

+90 (212) 540 11 66